Górnik Zabrze bez Podolskiego i bez... Angulo?! Hiszpan może odejść latem

Górnik Zabrze bez Podolskiego i bez... Angulo?! Hiszpan może odejść latem fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Górnik Zabrze może mieć w niedalekiej przyszłości problem z obsadzeniem pozycji środkowego napastnika, ponieważ Igor Angulo nie przejawia chęci do przedłużenia kontraktu z klubem na proponowanych mu warunkach.

Ekipa z województwa śląskiego liczyła na to, że przed rozpoczęciem drugiej części sezonu uda się jej doprowadzić do pozyskania Lukasa Podolskiego.

Były reprezentant Niemiec nie ukrywał nigdy swojego przywiązania do zespołu Górnika, ale coraz więcej wskazuje na to, że doświadczony zawodnik zdecyduje się na kontynuowanie kariery w innym miejscu.

Niepowodzenie zabrzan na tym polu może okazać się nie jedynym związanym z pozycją napastnika, ponieważ katowicki „Sport” przekonuje, że Igor Angulo wciąż nie osiągnął porozumienia z klubem w kwestii przedłużenia wygasającego kontraktu.

Kością niezgody pomiędzy obiema stronami jest długość obowiązywania umowy. Górnik chce podpisać ze swoim najlepszym strzelcem porozumienie wiążącego go z drużyna na rok, a sam piłkarz chciałby pozostać w polskim zespole na jeszcze dwa lata.

Upływający czas nie jest zwolennikiem ekipy z województwa śląskiego, ponieważ blisko 36-letni zawodnik znalazł się w kręgu zainteresowań Bursasporu oraz Adany Demirspor [w tym klubie występuje Jakub Kosecki - przyp. red.]. Obie drużyny walczące o awans do tureckiej ekstraklasy zamierzają wkrótce przystąpić do rozmów z przedstawicielem piłkarza i spróbować nakłonić go do letniej przeprowadzki.

Igor Angulo reprezentuje barwy Górnika od sierpnia 2016 roku. W trwającym sezonie zdobył dziewięć goli oraz zanotował dwie asysty w 21 rozegranych meczach dla zespołu z Zabrza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy