Górnik Zabrze bez Podolskiego i bez... Angulo?! Hiszpan może odejść latem

Górnik Zabrze bez Podolskiego i bez... Angulo?! Hiszpan może odejść latem fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Górnik Zabrze może mieć w niedalekiej przyszłości problem z obsadzeniem pozycji środkowego napastnika, ponieważ Igor Angulo nie przejawia chęci do przedłużenia kontraktu z klubem na proponowanych mu warunkach.

Ekipa z województwa śląskiego liczyła na to, że przed rozpoczęciem drugiej części sezonu uda się jej doprowadzić do pozyskania Lukasa Podolskiego.

Były reprezentant Niemiec nie ukrywał nigdy swojego przywiązania do zespołu Górnika, ale coraz więcej wskazuje na to, że doświadczony zawodnik zdecyduje się na kontynuowanie kariery w innym miejscu.

Niepowodzenie zabrzan na tym polu może okazać się nie jedynym związanym z pozycją napastnika, ponieważ katowicki „Sport” przekonuje, że Igor Angulo wciąż nie osiągnął porozumienia z klubem w kwestii przedłużenia wygasającego kontraktu.

Kością niezgody pomiędzy obiema stronami jest długość obowiązywania umowy. Górnik chce podpisać ze swoim najlepszym strzelcem porozumienie wiążącego go z drużyna na rok, a sam piłkarz chciałby pozostać w polskim zespole na jeszcze dwa lata.

Upływający czas nie jest zwolennikiem ekipy z województwa śląskiego, ponieważ blisko 36-letni zawodnik znalazł się w kręgu zainteresowań Bursasporu oraz Adany Demirspor [w tym klubie występuje Jakub Kosecki - przyp. red.]. Obie drużyny walczące o awans do tureckiej ekstraklasy zamierzają wkrótce przystąpić do rozmów z przedstawicielem piłkarza i spróbować nakłonić go do letniej przeprowadzki.

Igor Angulo reprezentuje barwy Górnika od sierpnia 2016 roku. W trwającym sezonie zdobył dziewięć goli oraz zanotował dwie asysty w 21 rozegranych meczach dla zespołu z Zabrza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy