Górnik Zabrze bez Podolskiego i bez... Angulo?! Hiszpan może odejść latem

Górnik Zabrze bez Podolskiego i bez... Angulo?! Hiszpan może odejść latem fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Górnik Zabrze może mieć w niedalekiej przyszłości problem z obsadzeniem pozycji środkowego napastnika, ponieważ Igor Angulo nie przejawia chęci do przedłużenia kontraktu z klubem na proponowanych mu warunkach.

Ekipa z województwa śląskiego liczyła na to, że przed rozpoczęciem drugiej części sezonu uda się jej doprowadzić do pozyskania Lukasa Podolskiego.

Były reprezentant Niemiec nie ukrywał nigdy swojego przywiązania do zespołu Górnika, ale coraz więcej wskazuje na to, że doświadczony zawodnik zdecyduje się na kontynuowanie kariery w innym miejscu.

Niepowodzenie zabrzan na tym polu może okazać się nie jedynym związanym z pozycją napastnika, ponieważ katowicki „Sport” przekonuje, że Igor Angulo wciąż nie osiągnął porozumienia z klubem w kwestii przedłużenia wygasającego kontraktu.

Kością niezgody pomiędzy obiema stronami jest długość obowiązywania umowy. Górnik chce podpisać ze swoim najlepszym strzelcem porozumienie wiążącego go z drużyna na rok, a sam piłkarz chciałby pozostać w polskim zespole na jeszcze dwa lata.

Upływający czas nie jest zwolennikiem ekipy z województwa śląskiego, ponieważ blisko 36-letni zawodnik znalazł się w kręgu zainteresowań Bursasporu oraz Adany Demirspor [w tym klubie występuje Jakub Kosecki - przyp. red.]. Obie drużyny walczące o awans do tureckiej ekstraklasy zamierzają wkrótce przystąpić do rozmów z przedstawicielem piłkarza i spróbować nakłonić go do letniej przeprowadzki.

Igor Angulo reprezentuje barwy Górnika od sierpnia 2016 roku. W trwającym sezonie zdobył dziewięć goli oraz zanotował dwie asysty w 21 rozegranych meczach dla zespołu z Zabrza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy