Górnik Zabrze: Jan Urban komentuje porażkę z Jagiellonią Białystok

Górnik Zabrze: Jan Urban komentuje porażkę z Jagiellonią Białystok fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Trener Górnika Zabrze Jan Urban wypowiedział się na temat gry swoich podopiecznych w meczu przeciwko Jagiellonii Białystok (1-2).

W poniedziałek rozgrywane było ostatnie spotkanie w ramach 21. kolejki Ekstraklasy, a w nim mierzyły się ze sobą drużyny Górnika Zabrze oraz Jagiellonii Białystok. Choć pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, to lepsi okazali się ci drudzy, którzy pokonali rywala w stosunku 2-1.

Gola na wagę triumfy w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Karol Struski.

Rozczarowania z takiego obrotu spraw nie krył trener "Trójkolorowych" Jan Urban. Wziął on udział w pomeczowej konferencji prasowej.

- Nie byliśmy sobą. To my jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie i były okazje, aby zdobyć drugiego gola, ale pojawiło się za dużo nerwowości i strat. Tych w ostatnim czasie nie było zbyt dużo. Trudno to wytłumaczyć. Być może jest to pokłosie Pucharu Polski, gdzie w tygodniu zagraliśmy 120 minut - przyznał.

- W drugiej połowie udawało nam się kreować sytuacje i były one wystarczające by wygrać, a moim zdaniem na pewno na tyle dobre, by tego starcia nie przegrać. Rezultat jest jednak inny - zakończył.

Górnik Zabrze zgromadził do tej pory na swoim koncie 31 punktów i w tabeli jest szósty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy