Górnik Zabrze mógł stracić Jana Urbana dużo wcześniej. Szalony plan Cezarego Kuleszy

Górnik Zabrze mógł stracić Jana Urbana dużo wcześniej. Szalony plan Cezarego Kuleszy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Samuel Szczygielski [Meczyki.pl]

Górnik Zabrze ostatnio drżał o przyszłość Jana Urbana. Ten jednak prawdopodobnie nie obejmie reprezentacji Polski. W przeszłości szalony plan zaangażowania szkoleniowca w prowadzenie drużyny narodowej miał Cezary Kulesza - informuje Samuel Szczygielski z Meczyki.pl.

Cezary Kulesza w środę ogłosi nowego selekcjonera. Punktualnie o 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem następcy Fernando Santosa.

Kto nim zostanie? Wiele jest przesłanek ku temu, że funkcja ta przypadnie Michałowi Probierzowi.

Wspomniany szkoleniowiec to dobrze znany prezesowi federacji współpracownik. Wydaje się zatem przemyślanym wyborem.

Zamieni on reprezentację Polski do lat 21 na pierwszy zespół.

Okazuje się, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy był on łączony z drużyną narodową. Jak informuje bowiem Samuel Szczygielski z Meczyki.pl, w 2022 roku miał on odgrywać rolę asystenta... Jana Urbana.

Cezary Kulesza miał wtedy szalony plan, by postawić na ten duet. Ostatecznie jednak skończyło się na nominacji Czesława Michniewicza.

Urban podobnie, jak i teraz, prowadził wtedy Górnika Zabrze.

Debiut nowego selekcjonera reprezentacji Polski w październiku. Wtedy czekają nas mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią w ramach eliminacji EURO 2024.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy