Górnik Zabrze mógł stracić Jana Urbana dużo wcześniej. Szalony plan Cezarego Kuleszy

Górnik Zabrze mógł stracić Jana Urbana dużo wcześniej. Szalony plan Cezarego Kuleszy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Samuel Szczygielski [Meczyki.pl]

Górnik Zabrze ostatnio drżał o przyszłość Jana Urbana. Ten jednak prawdopodobnie nie obejmie reprezentacji Polski. W przeszłości szalony plan zaangażowania szkoleniowca w prowadzenie drużyny narodowej miał Cezary Kulesza - informuje Samuel Szczygielski z Meczyki.pl.

Cezary Kulesza w środę ogłosi nowego selekcjonera. Punktualnie o 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem następcy Fernando Santosa.

Kto nim zostanie? Wiele jest przesłanek ku temu, że funkcja ta przypadnie Michałowi Probierzowi.

Wspomniany szkoleniowiec to dobrze znany prezesowi federacji współpracownik. Wydaje się zatem przemyślanym wyborem.

Zamieni on reprezentację Polski do lat 21 na pierwszy zespół.

Okazuje się, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy był on łączony z drużyną narodową. Jak informuje bowiem Samuel Szczygielski z Meczyki.pl, w 2022 roku miał on odgrywać rolę asystenta... Jana Urbana.

Cezary Kulesza miał wtedy szalony plan, by postawić na ten duet. Ostatecznie jednak skończyło się na nominacji Czesława Michniewicza.

Urban podobnie, jak i teraz, prowadził wtedy Górnika Zabrze.

Debiut nowego selekcjonera reprezentacji Polski w październiku. Wtedy czekają nas mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią w ramach eliminacji EURO 2024.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Welcome to the jungle”. Kibice Legii Warszawa pokazali klasę „Welcome to the jungle”. Kibice Legii Warszawa pokazali klasę 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie już trzeci polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie już trzeci polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy