Górnik Zabrze po bramkarza spadkowicza

Górnik Zabrze po bramkarza spadkowicza fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński [WP Sportowe Fakty]

Maciej Gostomski wzbudza zainteresowanie Górnika Zabrze - informuje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Wraz ze spadkiem Górnika Łęczna na zaplecze Ekstraklasy, wiele wskazuje na to, że zespół opuści kilku wartościowych zawodników. Do tej grupy zalicza się między innymi Maciej Gostomski.

33-latek to nie tylko podstawowy golkiper ekipy z województwa lubelskiego, ale także jej kapitan i jeden z liderów. Mimo to, że jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2023 roku, to prawdopodobnie zmieni barwy.

Pomimo spadku jego drużyny, on sam w wielu meczach pokazywał się z dobrej strony, co wzbudziło zainteresowanie innych ekip. Według Piotra Koźmińskiego z „WP Sportowe Fakty” chce go Górnik Zabrze.

Ekipa „Trójkolorowych” szuka golkipera, bo bardzo możliwe, że wkrótce jej szeregi opuści Grzegorz Sandomierski.

Gostomski, który w przeszłości był związany między innymi z Legią Warszawa, Lechem Poznań, Koroną Kielce oraz Rangers FC, wystąpił w tym sezonie łącznie w 34 meczach. W sześciu z nich zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy