Górnik Zabrze pozyskał następcę Jesúsa Jiméneza [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze pozyskał następcę Jesúsa Jiméneza [OFICJALNIE] fot. Górnik Zabrze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Nowym zawodnikiem Górnika Zabrze został Higinio Marín. Atakujący przenosi się do Polski z Łudogorca Razgrad.

Kiedy na początku lutego jasne stało się, że przygody z Górnikiem Zabrze nie będzie kontynuował Jesús Jiménez, to działacze tego klubu poszukiwali jego następcy. Na tapet trafiło kilka nazwisk, a na ostateczną decyzję trzeba było czekać aż do ostatniego dnia okna transferowego.

Fani „Trójkolorowych” mogą jednak odetchnąć, ponieważ ich zespół zasilił Higinio Marín.

28-latek, który w przeszłości występował między innymi na zapleczu LaLigi, przenosi się do Polski z Łudogorca Razgrad w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2022 roku.

Warto jednak zaznaczyć, że prawdopodobnie nie znalazła się w niej opcja wykupu. Prawdopodobnie nie przystali na nią Bułgarzy.

Atakujący powinien rywalizować o miejsce w składzie z Piotrem Krawczykiem. To właśnie 27-latek był ostatnio pierwszym wyborem Jana Urbana, jeśli chodzi o pozycję środkowego napastnika.

Marín, który w przeszłości grał między innymi dla Numancii, a także rezerw Realu Valladolid, dla Łudogorca - od sierpnia 2020 roku - rozegrał łącznie 24 mecze, a jego dorobek to dziewięć goli i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy