Górnik Zabrze: Przyszłość Jana Urbana przesądzona?!

Górnik Zabrze: Przyszłość Jana Urbana przesądzona?! fot. Pawel Jaskolka / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Michał Zichlarz [Twitter]

Jan Urban podpisze nowy kontrakt z Górnikiem Zabrze - wynika z doniesień Michała Zichlarza.

Jan Urban, który wcześniej prowadził Górnika Zabrze w sezonie 2021/2022 (ósme miejsce), wrócił do niego w marcu. Drużyna znajdowała się wtedy w okolicach strefy spadkowej tabeli Ekstraklasy. W pierwszym meczu pod wodzą 61-latka uległa ona Piastowi Gliwice, a potem zremisowała z Koroną Kielce. Następnie zanotowała sześć zwycięstw z rzędu, pokonując po drodze między innymi Lecha Poznań oraz Pogoń Szczecin.

Znakomita passa wywindowała zabrzan na szóstą lokatę w tabeli. W ostatniej kolejce sezonu zmierzą się oni na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Niedawno kibice Górnika doczekali się ogłoszenia wyczekiwanej nowiny o podpisaniu nowego kontraktu przez Lukasa Podolskiego, który parafował umowę na dwa lata. Czy tak samo będzie z Urbanem? Z informacji przekazanej przez Michała Zichlarza na Twitterze wynika, że tak. Potwierdzenia tego można spodziewać się nawet w piątek.

„Dobre wieści dochodzą z Górnika Zabrze. Najprawdopodobniej jutro klub ogłosi, że nowy kontrakt podpisał Jan Urban” - napisał dziennikarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy