Górnik Zabrze: Przyszłość Jana Urbana przesądzona?!

Górnik Zabrze: Przyszłość Jana Urbana przesądzona?! fot. Pawel Jaskolka / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Michał Zichlarz [Twitter]

Jan Urban podpisze nowy kontrakt z Górnikiem Zabrze - wynika z doniesień Michała Zichlarza.

Jan Urban, który wcześniej prowadził Górnika Zabrze w sezonie 2021/2022 (ósme miejsce), wrócił do niego w marcu. Drużyna znajdowała się wtedy w okolicach strefy spadkowej tabeli Ekstraklasy. W pierwszym meczu pod wodzą 61-latka uległa ona Piastowi Gliwice, a potem zremisowała z Koroną Kielce. Następnie zanotowała sześć zwycięstw z rzędu, pokonując po drodze między innymi Lecha Poznań oraz Pogoń Szczecin.

Znakomita passa wywindowała zabrzan na szóstą lokatę w tabeli. W ostatniej kolejce sezonu zmierzą się oni na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Niedawno kibice Górnika doczekali się ogłoszenia wyczekiwanej nowiny o podpisaniu nowego kontraktu przez Lukasa Podolskiego, który parafował umowę na dwa lata. Czy tak samo będzie z Urbanem? Z informacji przekazanej przez Michała Zichlarza na Twitterze wynika, że tak. Potwierdzenia tego można spodziewać się nawet w piątek.

„Dobre wieści dochodzą z Górnika Zabrze. Najprawdopodobniej jutro klub ogłosi, że nowy kontrakt podpisał Jan Urban” - napisał dziennikarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy