Górnik Zabrze wreszcie znalazł następcę Jesúsa Jiméneza?!

Górnik Zabrze wreszcie znalazł następcę Jesúsa Jiméneza?! fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Metodi Shumanov [Twitter]

Nowym zawodnikiem Górnika Zabrze zostanie Higinio Marín, o czym informuje na Twitterze Metodi Shumanov.

Na początku lutego sfinalizowane zostały przenosiny Jesúsa Jiméneza do Major League Soccer. Atakujący za kwotę 650 tysięcy euro przeniósł się do Toronto.

Od tamtej pory Górnik Zabrze szukał zawodnika, który mógłby go zastąpić. Wydaje się, że wreszcie dopięto swego, a transakcja powinna zostać ogłoszona lada moment.

Do zespołu „Trójkolorowych” ma trafić rodak Jiméneza, czyli Higinio Marín, o czym poinformował na Twitterze Metodi Shumanov.

28-latek przeniesie się do Ekstraklasy z Łudogorca Razgrad w ramach wypożyczenia. Umowa, którą wypracowały strony, będzie prawdopodobnie ważna do 30 czerwca 2022 roku. Na ten moment nie wiadomo, czy znajdzie się w niej opcja wykupu.

Środkowy napastnik trafił do Bułgarii z Numancii w sierpniu 2020 roku. W tym sezonie wystąpił łącznie w dwunastu meczach pierwszej drużyny, a jego dorobek to dwa gole.

Górnik to obecnie szósta siła Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy