Górnik Zabrze znalazł zaskakującego następcę Angulo?!

Górnik Zabrze znalazł zaskakującego następcę Angulo?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Leszek Błażyński (Przegląd Sportowy)

Górnik Zabrze rozważa możliwość zakontraktowania Alexa Sobczyka w miejsce Igora Angulo - poinformował Leszek Błażyński na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Przedstawiciele drużyny z województwa śląskiego rozglądają się na rynku za wartościowym następcą hiszpańskiego napastnika, który odrzucił możliwość przedłużenia współpracy z polskim klubem na zaproponowanych mu warunkach.

Zbliżające się odejście Igora Angulo z Górnika będzie dla zespołu bolesnym ciosem, ponieważ 36-letni zawodnik jest już od kilku sezonów najskuteczniejszym graczem ekipy z Zabrza za sprawą 83 strzelonych bramek w 144 występach.

Z tego też powodu klubowi z Ekstraklasy zależy na pozyskaniu piłkarza, który wypełni poważną wyrwę w składzie po snajperze z Kraju Basków.

Leszek Błażyński z „Przeglądu Sportowego” uważa, że następcą doświadczonego napastnika w drużynie z województwa śląskiego może zostać Alex Sobczyk ze Spartaku Trnawa.

Zawodnik z polskimi korzeniami rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w młodzieżowych zespołach Rapidu Wiedeń, gdzie imponował skutecznością za sprawą 73 zdobytych goli w 90 rozegranych meczach.

22-latek nie zdołał jednak zaistnieć w pierwszej ekipie i po serii wypożyczeń postanowił przed startem obecnego sezonu opuścić Austrię na rzecz gry w Spartaku Trnawa, dla którego strzelił jedenaście bramek w 28 występach.

W przeszłości zainteresowanie jego usługami przejawiał Bruk-Bet Termalica Nieciecza, ale ostatecznie nie zdecydował się na zakontraktowanie rosłego napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy