Grabara wymienił pięciu najlepszych polskich bramkarzy

Grabara wymienił pięciu najlepszych polskich bramkarzy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kanał Sportowy

Kamil Grabara w trakcie Hejt Parku na Kanale Sportowym został poproszony przez jednego z kibiców o stworzenie listy pięciu najlepszych polskich bramkarzy.

Młodzieżowy reprezentant Polski od 2016 roku jest piłkarzem Liverpoolu. Po wypożyczeniu do Aarhus GF latem Grabara udał się na tej samej zasadzie do Huddersfield Town. W barwach klubu rywalizującego w Championship rozegrał do tej pory 28 spotkań. 21-letni golkiper zanotował pięć czystych kont.

- To jest ciężkie pytanie. Pierwsze miejsce, na ten moment, na pewno Wojtek Szczęsny. Chociaż na początku sezonu bym tak nie powiedział i wskazał na Łukasza Fabiańskiego. Aktualnie drugi właśnie Fabiański.

- Trzecie miejsce? Nie wiem, kogo powiedzieć. Łukasz Skorupski, „Drążek”… Ciężko stwierdzić. Zdecydowanie łatwiej o dwa pierwsze miejsca… Ale dobra, lecimy. Numer trzy - uważam, że Bartłomiej Drągowski. Numer cztery - ja. Numer pięć - Łukasz Skorupski. Nie wymieniam dalej - przyznał Grabara, który powiedział również, czego mógłby się nauczyć od Łukasza Fabiańskiego:

- Każdy bramkarz mógłby pożyczyć sobie od „Fabiana” trochę spokoju przy prostych sytuacjach. One są najtrudniejsze. „Fabian” ma łatwość w wykonywaniu łatwych interwencji, co… wcale nie jest takie łatwe. To poplątane, ale tak jest. Ludzie znający się na bramkarstwie powiedzą pewnie to samo - stwierdził Grabara.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy