Grillitsch zagra w Premier League?!

Grillitsch zagra w Premier League?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Florian Grillitsch znajduje się na celowniku Arsenalu, Newcastle United oraz Southampton.

Austriak od jakiegoś czasu potwierdza swoje nieprzeciętne umiejętności. W ostatnich miesiącach stał się jednym z liderów Hoffenheim, co powoduje, że interesują się nim zagraniczne kluby. Nie można wykluczyć, że już wkrótce zobaczymy go w Premier League.

24-latek znajduje się bowiem na radarze takich ekip, jak Arsenal, Newcastle United czy Southampton. Dla każdej z nich pomocnik mógłby być wartościowym wzmocnieniem środka pola.

Grillitsch ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odstępnego, która opiewa na nieco ponad 21 milionów euro. Nieoficjalnie mówi się, że potencjalny chętny może go pozyskać za nieco mniej. Chodzi mianowicie o kwotę 16 milionów funtów.

Urodzony w Neunkirchen piłkarz trafił do Hoffenheim z Werderu Brema latem 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał dla swojej obecnej ekipy 89 meczów. Strzelił w nich cztery bramki i zanotował dziewięć asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą, co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy