Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę

Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę fot. TVP Sport
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport | Maciej Świniarski [Twitter]

Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło w trakcie spotkania II ligi pomiędzy Stomilem Olsztyn a Wisłą Puławy. Ucierpiał zawodnik tej drugiej Danian Pawłas.

Stomil Olsztyn mierzy się z Wisłą Puławy w ramach 21. kolejki II ligi. Danian Pawłas rozpoczął mecz w podstawowym składzie ekipy z województwa lubelskiego. Niestety po kilkunastu minutach rywalizacji ucierpiał on w starciu z Filipem Szabaciukiem.

Lewy obrońca Wisły, walcząc o piłkę, zderzył się z przeciwnikiem, po czym padł na murawę, prawdopodobnie tracąc przytomność. Po pierwszej, błyskawicznej interwencji ze strony zawodnika Stomilu zajął się nim sztab medyczny. Trwało to przez kilka minut.

Zgodnie z doniesieniami Macieja Świniarskiego z „Radia Olsztyn” 23-latek po opuszczeniu murawy trafił do karetki. Niebawem Wisła powinna przekazać informacje na temat stanu jego zdrowia.

Urodzony w Magnitogorsku Pawłas jest podstawowym piłkarzem ekipy z Puław. Niedzielny występ był jego 20. w tym sezonie II ligi, a więc nie opuścił ani jednego meczu ligowego.

Przed pierwszym gwizdkiem znajdujące się na pograniczu strefy spadkowej Stomil i Wisłę dzielił raptem punkt. Aktualnie olsztynianie prowadzą z gośćmi 1:0 po bramce Piotra Kurbiela z siódmej minuty.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy