Guarín na dłużej w Interze?

Guarín na dłużej w Interze?
Dawid Michalski
Dawid Michalski
Źródło: Sky Italia

Saga związana z Guarínem wciąż trwa. Po żądaniu wyjaśnień od władz klubu, Inter ma zaoferować Kolumbijczykowi nową umowę, by załagodzić całą sytuację.

Z wydarzeń związanych z Guarínem można byłoby stworzyć telenowelę. Od początku zimowego okna łączony był z przenosinami do innych klubów. Zainteresowanie środkowym pomocnikiem wyrażała londyńska Chelsea, później miało dojść do wymiany pomiędzy Juventusem a Interem. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i Kolumbijczyk pozostał w Mediolanie.

To jednak nie koniec. 27-latek podobnież zażądał wyjaśnień od "Nerazzurich" w sprawie tego, jak wygląda jego obecna sytuacja w klubie. Wychodzi na to, że Inter na to zareagował.

Piłkarz i jego agent spotkali się z Erickiem Thohirem, prezydentem "Nerazzurich", i rozmawiali o nowym kontrakcie dla Kolumbijczyka. Według Sky Italia, Guarín ma otrzymać podwyżkę, która ostatecznie uspokoi nastroje 27-latka.

Fredy Guarín rozegrał w tym sezonie w barwach Interu 19 spotkaniach, w których strzelił trzy gole, a przy kolejnych siedmiu asystował.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy