Guarín odrzucił egzotyczną ofertę

Guarín odrzucił egzotyczną ofertę
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calciomercato

Agent Fredy'ego Guarína przyznał, że jego klient odrzucił ofertę z Al Ittihad.

Kolumbijczyk nie jest już potrzebny Roberto Manciniemu i zainteresowane kluby mogą składać za niego oferty. Według informacji podawanych przez włoskie media, Inter chce otrzymać za niego przynajmniej 12 milionów euro. Jak informuje agent piłkarza, Marcelo Ferreyra, do tej pory jedyną konkretną propozycję wystosowały Arabowie.

- Jedyną realną ofertę przedstawił klub z Arabii Saudyjskiej, zdecydowaliśmy się ją jednak odrzucić. Nikt inny o niego nie pytał - powiedział agent w rozmowie z "Calciomercato".

Guarínem wciąż zainteresowany jest Juventus, który poszukuje wzmocnień w pomocy, jednak Inter nie chce sprzedawać swoich piłkarzy do największego rywala. Reprezentant Kolumbii mógł jednak przejść do Turynu zimą 2014 roku. Kluby porozumiały się wówczas w sprawie wymiany piłkarzy (do "Nerazzurrich" miał trafić Vučinić), jednak w ostatniej chwili całą operację zablokowali mediolańczycy. Relacje między klubami uległy wtedy znacznemu pogorszeniu.

Guarín trafił na San Siro w 2012 z FC Porto. Do tej pory rozegrał 98 meczów, w których wpisał się na listę strzelców 14 razy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy