Gutierrez z marzeniem gry we Włoszech
2011-05-14 15:58:35; Aktualizacja: 14 lat temu
Jonas Gutierrez wyjawił, że byłby szczęśliwy gdyby mógł kiedyś przenieść się do Włoch.<br><br>Argentyński skrzydłowy przybył do Newcastle w 2008 roku z hiszpańskiej Mallorki. Kontrakt 27-latka wygasa dopier(...)
Argentyński skrzydłowy przybył do Newcastle w 2008 roku z hiszpańskiej Mallorki. Kontrakt 27-latka wygasa dopiero za 2 lata i zawodnik przyznaje, że chciałby go wypełnić, jednak jego marzeniem jest dołączyć pewnego dnia do którejś z włoskich drużyn.
- Chciałbym grać we Włoszech. Byłoby wspaniale gdybym wrócił do Argentyny i mógł się pochwalić graniem w trzech najsilniejszych ligach świata - przyznaje pomocnik.
- Byłoby to świetne doświadczenie. Nie zajmuję się tym jednak teraz. To coś na przyszłość, a nie do załatwienia od razu - dodaje.
- Mam 27 lat i zajmuję się tym, co dzieje się w obecnej chwili. Cieszę się swoją karierą i nie myślę za dużo o przyszłości. Mogę tylko powiedzieć, że chciałbym spędzić jeszcze kilka lat w Europie przed powrotem do Argentyny.
- Spędziłem 3 lata w Hiszpanii, 3 w Newcastle i szykują się 2 kolejne właśnie tutaj, ale nigdy nie możesz być pewny tego, co się wydarzy - przyznaje Gutierrez.







![Hit Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Zdecydowały końcowe minuty [WIDEO]](img/photos/105430/170x113/arne-slot.jpg)
![Od 0-1 do 2-1! Dublet i FC Barcelona przełamuje złą passę [WIDEO]](img/photos/110864/170x113/fc-barcelona.jpg)






![Hit Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Zdecydowały końcowe minuty [WIDEO]](img/photos/105430/90x60/arne-slot.jpg)
![Od 0-1 do 2-1! Dublet i FC Barcelona przełamuje złą passę [WIDEO]](img/photos/110864/90x60/fc-barcelona.jpg)





