Gwiazda Lille wyceniona. Rekord Edena Hazarda zagrożony

Gwiazda Lille wyceniona. Rekord Edena Hazarda zagrożony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TF1

Lille OSC jest gotowe rozstać się ze swoim najlepszym graczem w trakcie zimowego okienka transferowego pod warunkiem, że otrzyma za niego wyjątkowo atrakcyjną ofertę.

Nicolas Pépé za sprawą bardzo dobrej formy prezentowanej na boiskach Ligue 1 jest już od dłuższego czasu obserwowany przez wysłanników takich klubów jak Manchester United, Arsenal, Manchester City, Everton, Chelsea, FC Barcelona, Sevilla, Atlético Madryt, Bayern Monachium czy Borussia Dortmund.

Do tej pory media spekulowały, że każdy z wymienionych wyżej zespołów będzie mógł pozyskać reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej za kwotę wynoszącą 30 milionów euro.

Przedstawiciele Lille nie przejawiają chęci do sprzedaży swojej największe gwiazdy w trakcie obecnego sezonu, ale będą skłonni zmienić decyzję, jeżeli drużyna zainteresowana ich zawodnikiem przedstawi im atrakcyjną ofertę.

- Zrobimy wszystko, aby go zatrzymać i mamy nadzieję, że to nam się uda. Mamy świadomość, że najlepsze kluby obserwują Nicolasa. To dla nas dobra informacja, ale właściciele chcą, aby dokończył jeszcze te rozgrywki. Moje doświadczenie sugeruje jednak, że jeżeli wielki zespół kogoś chce, to może przedstawić odpowiednią propozycję i przekonać gracza. Myślę, że 80 milionów euro za Pépé zadowoliłoby Lille - powiedział Luis Campos, doradca prezydenta francuskiej drużyny, w rozmowie z „TF1”.

Jeżeli którykolwiek z wymienionych wyżej zespołów zdecyduje się wyłożyć wspomnianą sumę na 23-letniego skrzydłowego, to wówczas stanie się on najdroższym piłkarzem w historii sprzedamy przez ekipę ze Stade Pierre-Mauroy. Do tej pory tym mianem może pochwalić się Eden Hazard, który w lipcu 2012 roku przeniósł się do Chelsea za 35 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy