Gwiazda Realu Madryt potwierdza: Kontaktowała się z nim Barcelona
2017-09-15 17:11:40; Aktualizacja: 8 lat temu
Podczas konferencji związanej z przedłużeniem umowy z Realem Madryt, Isco opowiedział o zainteresowaniu nim ze strony Barcelony.
W lutym i marcu hiszpański pomocnik był mocno łączony z transferem do „Dumy Katalonii”. Isco nie był wówczas zadowolony ze swojej pozycji rezerwowego w „Królewskich” i liczby minut, które otrzymywał od Zidane’a.
Podczas konferencji prasowej Isco przyznał, że faktycznie istniało zainteresowanie ze strony Barcelony. Drużyna z Camp Nou kontaktowała się nawet z jego otoczeniem, ale ostatecznie pomocnik zdecydował się na pozostanie w Realu.
- Nigdy nie myślałem o transferze do Barcelony. Od pierwszego dnia po przyjeździe do Madrytu moim celem było zdobywanie trofeów z Realem. Przechodziłem przez gorsze momenty, ale one tylko dodały słodyczy tym pięknym chwilom w klubie, a mieliśmy ich naprawdę wiele.
- Niczego nie żałuję. Zdobyliśmy Ligę Mistrzów trzykrotnie w cztery lata, to historyczne wydarzenie. Ja nadal jestem bardzo głodny kolejnych zwycięstw i liczę, że tak właśnie się stanie.
- Faktycznie, istniały pewne kontakty ze strony Barcelony, ale ja nigdy nie zwracałem na nie uwagi. Gdy byłem w Maladze, to Real zdecydowanie na mnie postawił, dlatego moim celem jest odnoszenie z nim sukcesów.
- Moje cele są oczywiste. Dalsze poprawianie pozycji w pierwszym zespole i zdobywanie kolejnych trofeów. To bardzo możliwe przy zespole, jaki posiadamy – powiedział Isco.


![Młody skrzydłowy zapracował na kontrakt w Widzewie Łódź [OFICJALNIE]](img/photos/95892/170x113/widzew-lodz.jpg)


![FC Barcelona z ósmym zwycięstwem z rzędu w LaLidze, a Lamine Yamal odpowiedział kibicom Villarrealu [WIDEO]](img/photos/113815/170x113/lamine-yamal.jpg)




![Młody skrzydłowy zapracował na kontrakt w Widzewie Łódź [OFICJALNIE]](img/photos/95892/90x60/widzew-lodz.jpg)


![FC Barcelona z ósmym zwycięstwem z rzędu w LaLidze, a Lamine Yamal odpowiedział kibicom Villarrealu [WIDEO]](img/photos/113815/90x60/lamine-yamal.jpg)






