Gylfi Sigurðsson na dłużej w Swansea City?

Gylfi Sigurðsson na dłużej w Swansea City? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: South Wales Evening Post

22-letni islandzki pomocnik, Gylfi Sigurðsson, przebywa aktualnie na wypożyczeniu w zespole Swansea City. Właścicielem piłkarza jest niemieckie TSG Hoffenheim.

Latem 2010 roku pomocnik trafił do Hoffenheim za 6,5 miliona euro z Reading i popisał kontrakt do 2014 roku. Przed tym sezonem został wypożyczony do Swansea City grającego w Premier League. Szybko wkompomował się do nowej drużyny, a dzięki jego 2 bramkom "The Swans" pokonali w ostatnim spotkaniu Wigan 0:2.

Teraz rozgorzała dyskusja na temat przyszłości Islandczyka. Sam piłkarz zapewnia, że znakomicie czuje się na Wyspach Brytyjskich w nowej drużynie.

- Chcę po prostu grać w piłkę nożną, jestem bardzo szczęśliwy tutaj i mam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży latem.  Teraz koncentruję się na grze w Swansea i mam nadzieję pomóc się im utrzymać w lidze - powiedział Sigurðsson.

Jeżeli angielski zespół będzie chciał zatrzymać u siebie pomocnika, będzie musiał liczyć się z wyłożeniem sporej sumy pieniędzy. Niemcy chcieliby otrzymać mniej więcej tyle, ile zapłacili za Islandczyka, czyli około 6,5 miliona euro. Wiązałoby się to z pobiciem aktualnego rekordu transferowego w Swansea, który wynosi aktualnie 3,5 miliona funtów, które zapłacono za Danny'ego Grahama latem.

- To nie pytanie do mnie, czy tutaj zostanę, bo mam ważny 2 lata kontrakt z Hoffenheim, ale dłużej nie chcę siedzieć tam na ławce. Działacze z Niemiec byli ze mną w kontakcie. Rozmawiałem krótko z menedżerem, mamy jeszcze rozmawiać w tym miesiącu - dodał niepewny swojej przyszłości  Sigurðsson

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy