Gylfi Sigurðsson wróci do TSG Hoffenheim?

Gylfi Sigurðsson wróci do TSG Hoffenheim? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: This is South Wales

Gylfi Sigurðsson został wypożyczony w styczniu z niemieckiego Hoffenheim do Swansea City. W walijskim klubie młody Islandczyk robi furorę, działacze bardzo liczą, że zostanie w ich drużynie na kolejny sezon.

Sigurðsson został wybrany piłkarzem marca w Premier League, dla Swansea City zdobył 7 bramek w 14 ligowych występach. W walijskim klubie wszyscy są bardzo zadowoleni z jego gry i liczą na to, że Islandczyk będzie mógł zostać w drużynie. Również on sam chciałby dalej grać w zespole, ale jego przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania.

- Ja po prostu chcę grać w piłkę i jeśli będę mógł to robić tutaj, to będę szczęśliwy - powiedział Sigurðsson.

- Faktem jest, że jeżeli bierzesz piłkarza na wypożyczenie, to jego los nie jest w twoich rękach. My jednak mamy nadzieję, że jego związek z klubem i kolegami pomógł mu sporo i że widzi nas jako opcję dla siebie na przyszły sezon, jeśli mógłby opuścić swój klub - stwierdził Huw Jenkins, prezes Swansea City.

Jego dobre występy odbiły się szerokim echem w całej Europie, wysłannicy kilku klubów oglądali Islandczyka podczas jego występów w Swansea City. Działacze Hoffenheim rozważają powrót pomocnika do klubu, z którym łączy go jeszcze 2-letni kontrakt

W TSG Hoffenheim Sigurðsson rzadko grał, a jego ambicją nie jest rola rezerwowego. Powróci do niemieckiego klubu tym razem jako zawodnik pierwszego składu, zostanie w Swansea City i dalej będzie jednym z najlepszych piłkarzy drużyny, czy trafi do innego klubu?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy