Hakimi coraz bliżej nowego klubu. Negocjacje przyśpieszyły!

Hakimi coraz bliżej nowego klubu. Negocjacje przyśpieszyły! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC Sport

Najbliżej pozyskania Achrafa Hakimiego jest w tej chwili Paris Saint-Germain - informuje „RMC Sport”. Rozmowy w tej sprawie znacząco przyspieszyły.

Inter Mediolan boryka się od jakiegoś czasu ze sporymi problemami finansowymi. Jest to pokłosie pandemii koronawirusa, która pozbawiła klubowych właścicieli ogromnych pieniędzy. Z tego powodu ich nakład na sam klub, zdecydowanie spadł.

Aby ratować sytuację, działacze muszą sprzedać niektórych zawodników. Do tej grupy zalicza się między innymi Achraf Hakimi, który generuje na rynku transferowym ogromne zainteresowanie.

W wyścigu o jego podpis ustawiły się dwa podmioty, a więc Chelsea i Paris Saint-Germain. Oferty finansowe obu klubów były na podobnym poziomie i opiewały mniej więcej na 60 milionów euro. Anglicy zaproponowali jednak dodatkowo Marcosa Alonso, o czym pisaliśmy wcześniej.

Zdaniem „RMC Sport” pierwszeństwo u samego piłkarza mają jednak Francuzi, którzy są już dogadani z nim w kwestii umowy indywidualnej. Teraz pozostały im negocjacje z Interem Mediolan.

Nieoficjalnie mówi się, że „Les Parisiens” są gotowi podbić ostatnią ofertę i zaproponować 70 milionów euro. Wydaje się, że to powinno zadowolić mistrzów Włoch.

Marokańczyk, który jest priorytetem zespołu rozgrywającego swoje mecze na Parc des Princes, rozegrał w minionym sezonie łącznie 45 meczów. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował 11 asyst.

Kontrakt wiąże go z Interem Mediolan do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy