Hamšík nie zamierza opuszczać Napoli

Hamšík nie zamierza opuszczać Napoli
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Jak twierdzi agent zawodnika, Mino Raiola, zawodnik Napoli nie opuści swojego zespołu.

- Znam dobrze Marka i jest on inny niż pozostali piłkarze. Jest zakochany w mieście, uwielbia swój klub i jest mocno przywiązany do prezesa zespołu. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek opuścił Neapol czy Napoli. Wierzę, że zakończy swoją karierę tutaj, bez zakładania koszulki jakiegokolwiek innego zespołu – powiedział dla Radia CRC, reprezentant między innymi Mario Balotellego i Zlatana Ibrahimovića.

Słowacki zawodnik wzmocnił Napoli w 2007 roku i kosztował włoski klub około pięć milionów euro. 25-latek z powodzeniem reprezentuje również swój  kraj, jak do tej pory strzelił 10 goli w barwach narodowych. W obecnym sezonie w piłce klubowej zdobył dziewięć goli w 23 ligowych spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy