Harry Maguire znowu w akcji. Stoper sprokurował rzut karny w meczu z Niemcami

Harry Maguire znowu w akcji. Stoper sprokurował rzut karny w meczu z Niemcami fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Harry Maguire na początku drugiej połowy popełnił błąd podczas rywalizacji Anglia - Niemcy w ramach Ligi Narodów. Jego konsekwencją był odgwizdany rzut karny.

Środkowy obrońca Manchesteru United kontynuuje pasmo niepowodzeń. Po sześciu spotkaniach z rzędu, w których jego zespoły z nim w składzie kończyły zawody pokonane, Anglicy są w trudnym położeniu podczas hitu z Niemcami.

„Orły” na prowadzenie wyszły w 52. minucie. Wtedy rzut karny na gola pewnym strzałem w prawym dolny róg bramki zamienił İlkay Gündoğan.

Jedenastkę sprokurował wspomniany Harry Maguire, który spowodował upadek Jamala Musiali.

W 67. minucie było już 2:0 dla gości. Tym razem do siatki po uderzeniu sprzed pola karnego trafił Kai Havertz.

Kiedy wydawało się, że „Synowie Albionu” przegrają zawody, po golach Luke’a Shawa i Masona Mounta wrócili do gry.

To szansa na odwrócenie złej karty dla Maguire’a, najdroższego stopera świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy