Harry Winks zaakceptował transfer. Opuści Tottenham

Harry Winks zaakceptował transfer. Opuści Tottenham fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Harry Winks dał „zielone światło” na przeprowadzkę z Tottenhamu do Sampdorii - podaje Gianluca Di Marzio.

Temat opuszczenia przez Harry'ego Winksa Tottenhamu pojawił się jakiś czas temu. Początkowo wydawało się, że 26-letni defensywny pomocnik uda się na wypożyczenie do innego angielskiego klubu, ale wszystko wskazuje na to, że zabrakło konkretnego zainteresowania. To napłynęło za to z Włoch.

Tottenham już wcześniej zgodził się na wypożyczenie Winksa do Sampdorii. Sam piłkarz poprosił o więcej czasu na zastanowienie się nad takim ruchem. Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio w końcu zaakceptował ten pomysł. Oba kluby mogą przejść do załatwiania formalności związanych z przeprowadzeniem czasowego transferu. Wkrótce piłkarz będzie mógł wyruszyć na Półwysep Apeniński.

Winks jest wychowankiem Tottenhamu, w barwach którego rozegrał 203 mecze. Pomocnik miewał w Londynie różne momenty. Ostatnie dwa sezony nie były dla niego zbyt udane, bo w obu przebywał na murawach Premier League po mniej niż 1000 minut. W nowych rozgrywkach jeszcze nie pojawił się na boisku.

Sampdoria to piętnasta ekipa poprzedniego sezonu Serie A. W nowym na razie przegrała z Atalantą i zremisowała bezbramkowo z Juventusem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy