Hee-chan Hwang trafi do Anglii? Chętne dwa kluby

Hee-chan Hwang trafi do Anglii? Chętne dwa kluby
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mirror

Hee-chan Hwang znalazł się na celowniku Arsenalu i Crystal Palace, o czym donosi „Daily Mirror”.

Od początku tego sezonu Salzburg prezentuje się znakomicie nie tylko na krajowym podwórku, ale również w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu bez większych problemów uporał się z Genkiem, z kolei w następnym spotkaniu musiał uznać wyższość Liverpoolu. Emocji jednak nie brakowało do samego końca.

Dobra postawa to przede wszystkim zasługa całego zespołu, ale również poszczególnych piłkarzy. Z tego względu niektórzy z nich będą mogli liczyć w zimie na angaże w mocniejszych klubach.

Do tej grupy zalicza się, chociażby Hee-chan Hwang, który dzięki dobrej grze zaskarbił sobie sympatię klubów występujących w Premier League. Zdaniem brytyjskiej prasy poczynaniom Koreańczyka szczególnie przyglądają się Arsenal oraz Crystal Palace. Do ewentualnej przeprowadzki miałoby dojść w styczniu.

23-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 11 spotkań. Strzelił w nich siedem goli. Do swojego dorobku dorzucił dziesięć asyst.

Kontrakt wiąże napastnika z Salzburgiem do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy