Hee-chan Hwang (w końcu) przechodzi do Premier League. Na niedzielę zaplanowano testy medyczne

Hee-chan Hwang (w końcu) przechodzi do Premier League. Na niedzielę zaplanowano testy medyczne
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: John Percy I Sky Sports

Hee-chan Hwang jest bardzo blisko dołączenia do Wolverhampton Wanderers - podaje John Percy.

Hwanga łączy się z przenosinami do Anglii przynajmniej od dwóch okien transferowych. W tym czasie pojawiały się informacje o zainteresowaniu napastnikiem ze strony kilku klubów z Premier League. W tym gronie były chociażby Arsenal, Crystal Palace, Everton oraz Wolverhampton. Jak donosi Percy, finalnie atakujący RB Lipsk trafi do tego ostatniego.

„Wolverhampton w końcu jest gotowe do pozyskania Hwanga. Chodzi o wypożyczenie na sezon. Testy medyczne mają odbyć się w niedzielę. Zawodnik znajdował się na radarze Anglików od dwóch lat” - napisał brytyjski dziennikarz.

Sky Sports uzupełnia te doniesienia informacją o opcji wykupu, którą ustalono na 15 milionów euro.

25-latek trafił do Lipska w zeszłym roku z innej ekipy należącej do Red Bulla - Salzburga. W barwach niemieckiej drużyny piłkarz mogący występować na kilku pozycjach w ofensywie nie prezentuje się aż tak dobrze jak wcześniej. W 29 meczach, często wchodząc na murawę z ławki rezerwowych, uzbierał trzy trafienia i cztery asysty. W poprzednim sezonie stracił kilka spotkań z powodu zarażenia koronawirusem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy