Henry zostanie dłużej na Emirates?

Henry zostanie dłużej na Emirates?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Arsene Wenger ujawnił, że być może jest jeszcze możliwość przedłużenia wypożyczenia, na którym Thierry Henry znajduje się obecnie w drużynie Arsenalu Londyn.

Thierry Henry dołączył do drużyny Arsenalu na przełomie roku. Włodarze londyńskiego klubu zdecydowali się wypożyczyć swoją dawną gwiazdę z New York Red Bulls. Wszystko dzięki temu, że aktualnie w amerykańskiej lidze MLS trwa przerwa.

Henry wykorzystał możliwość powrotu do drużyny "Kanonierów" i podpisał z klubem krótkoterminową umowę.

Ciężko sobie wyobrazić, żeby 34-letni Francuz grał w pierwszym składzie, ale trzeba przyznać, że znakomicie sprawuje się on jako rezerwowy. We wczorajszym meczu z Blackburn udało mu się strzelić już drugą bramkę.

Właśnie po tym meczu Arsene Wenger wyznał, że być może Thierry Henry zaszczycił kibiców na Emirates po raz ostatni. Francuza może zabraknąć już podczas spotkania z Tottenhamem, które zaplanowane jest na 26 lutego. Szkoleniowiec "Kanonierów" zdradził jednak również, że istnieje możliwość przedłużenia umowy z legendą Arsenalu.

- Nie upewniłem się co do tego, ale być może istnieje możliwość przedłużenia tego wypożyczenia o dodatkowe dwa tygodnie - powiedział Wenger.  

W przeciwnym wypadku Thierry Henry nie będzie już do dyspozycji szkoleniowca Arsenalu w derbach z Tottenhamem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy