Heorhij Citaiszwili ponownie w Ekstraklasie?!

Heorhij Citaiszwili ponownie w Ekstraklasie?! fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Lech Poznań rozważa sięgnięcie po Heorhija Citaiszwilego z Dynama Kijów - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl. Reprezentant Gruzji występował ostatnio na wypożyczeniu w Wiśle Kraków.

Zespół z województwa wielkopolskiego rozgląda się na rynku za okazjami do wzmocnienia swoich szeregów przed podjęciem rywalizacji na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Do tej pory „Kolejorzowi” udało się sprowadzić tylko Artura Rud´kę w ramach wypożyczenia z Metalista Charków.

Tomasz Włodarczyk uważa, że w niedalekim czasie na podobnych warunkach na Bułgarskiej może pojawić się dobrze nam już znany z polskich boisk - Heorhij Citaiszwili.

Reprezentant Gruzji występował ostatnio w Wiśle Kraków. Ofensywny zawodnik trafił do niej w ramach transferu czasowego z Dynama Kijów w kwietniu po wykorzystaniu przez „Białą Gwiazdę” furtki otworzonej przez FIFA dla graczy chcących opuścić ukraińskie oraz rosyjskie drużyny.

Mistrz świata U-20 z kadrą Ukrainy z 2019 roku zdążył rozegrać siedem spotkań dla zespołu ze stolicy Małopolski, notując w nich bramkę oraz dwie asysty, ale przede wszystkim pokazując się z bardzo dobrej i efektownej strony. To jednak nie wystarczyło Wiśle do utrzymania w Ekstraklasie.

Z tego też powodu szanse skrzydłowego na pozostanie w Krakowie zmalały do zera i ten wrócił do „Biało-Niebieskich”.

Ostatnio był on też łączony z przeprowadzką do Ferencvárosu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy