Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer

Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radio CRC

Hirving Lozano w ostatnim czasie gra nieco mniej. Zdaniem Alessandro Monfrecoli cała sytuacja najprawdopodobniej skończy się odejściem z SSC Napoli.

Meksykański skrzydłowy podczas kampanii 2020/2021 potrafił wykręcić następujące liczby: 43 występy, 15 goli oraz pięć asyst. Wtedy za wyniki „Błękitnych” odpowiadał Gennaro Gattuso.

Według Alessandro Monfrecoli obejrzeliśmy w tamtym sezonie jedynie namiastkę pełni potencjału 27-latka.

Od tego czasu kariera zawodnika nie rozwinęła się we właściwym kierunku, dlatego pośrednik transferowy wieszczy rychłą przeprowadzkę. Wiele wskazuje na to, że wyląduje on w Premier League.

– On wciąż nie pokazał swojego pełnego potencjału. Tylko w małej części, gdy był tam Gattuso. Potem, później, z powodu kontuzji i innych rzeczy, nadal nie pokazywał się z najlepszej strony. W Meksyku jest uważany za idola i gdy się nim nie czuje, to najprawdopodobniej jego pewność siebie spada, mimo że przeciwko Ajaksowi zagrał dobrze – stwierdził w audycji „Si Gonfia le rete”.

– Moim zdaniem w czerwcu przyszłego roku odejdzie, także dlatego, że w barwach „Azzurrich” zarabia ponad cztery miliony. Jest szczęśliwy, że tu jest. Uwielbia Barcelonę i Real Madryt oraz nigdy nie ukrywał, że aspiruje do gry w czołowych angielskich klubach. Chociaż teraz zdaje sobie sprawę, że Napoli to również topowy klub – zauważył.

– Myślę, że mógłby wylądować w Manchesterze, po stronie United, lub w Evertonie. Nie wykluczam, że do negocjacji mogą przystąpić inne angielskie zespoły. Moje osobiste przewidywania są takie, że odejdzie w czerwcu, mimo że jest tu bardzo szczęśliwy – zakończył.

59-krotny reprezentant Meksyku przybył do Włoch przed trzema laty. 38 milionów euro zarobiło na nim PSV Eindhoven.

W trwającej kampanii Hirving Lozano zameldował się na boiskach dziewięć razy. Swoją obecność zaznaczył asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy