Historyczny mecz Bayernu Monachium. Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie

Historyczny mecz Bayernu Monachium. Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie fot. Viaplay

Bayern Monachium i Darmstadt mierzyły się w ramach Bundesligi. Już teraz wiadomo, że mecz ten przejdzie do historii, bo przed przerwą arbiter pokazał już trzy czerwone kartki.

Bayern Monachium mierzy się w sobotnie popołudnie z Darmstadt i liczył na spokojne zwycięstwo. To miało przybliżyć drużynę Thomasa Tuchela do prowadzącego w tabeli Bayeru Leverkusen.

Szybko jednak gospodarze ujrzeli czerwoną kartkę. Już w 4. minucie z boiska wyrzucono Joshuę Kimmicha, o czym pisaliśmy w tym miejscu.

Wydawało się zatem, że sytuacja mistrza Niemiec jest co najmniej nieciekawa i ciężko będzie tego dnia o triumf.

Później jednak z odsieczą przyszli rywale, którzy w odstępie dwudziestu minut ujrzeli dwie czerwone kartki. Najpierw przeciwnika w polu karnym powalił Klaus Gjasula. Sędzia początkowo pokazał mu żółtą kartkę, ale po analizie VAR Albańczyk wyleciał z boiska.

W 41. minucie jego los podzielił Matej Maglica. 25-latek faulował Harry'ego Kane'a.

Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie to pierwsza tego typu sytuacja w historii Bundesligi.

Grę w przewadze szybko wykorzystał Bayern Monachium w 51. minucie gola zdobył Harry Kane, któremu asystował Noussair Mazraoui.

Ostatecznie mecz skończył się 8-0, a dwa gole dorzucił jeszcze Anglik. Ponadto strzelali jeszcze: dwukrotnie Leroy Sane i Jamal Musiala oraz jedno trafienie dorzucił Thomas Muller.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League w sezonie 2023/2024. 63 na minusie OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League w sezonie 2023/2024. 63 na minusie Mohamed Salah wściekły na Jürgena Kloppa. „Będzie ogień, jeśli coś powiem” [WIDEO] Mohamed Salah wściekły na Jürgena Kloppa. „Będzie ogień, jeśli coś powiem” [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?!