Hitowy transfer Isco? Juventus wkracza do gry!

Hitowy transfer Isco? Juventus wkracza do gry!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CalcioMercato.com

Juventus rozpoczął starania o angaż Isco.

W poprzednim sezonie 27-latek znalazł się w patowym położeniu, a wszystko za sprawą konfliktu z Santiago Solarim, który w pewnej chwili rozsadzał szatnię Realu Madryt od środka. Ostatecznie, po naciskach ze strony władz klubu, obaj panowie wybaczyli sobie grzechy, ale niesmak pozostał. W związku z tym serwis „Calcio Mercato” donosi, że rozgrywający był nastawiony na letnią przeprowadzkę, lecz pożar na czas ugasił Zinédine Zidane. Francuz często obiecuje swoim zawodnikom wiele minut, lecz nieraz zdarzyło się, że później miewał problemy z dotrzymaniem danego słowa. Przekonał jednak Isco do pozostania na Santiago Bernabéu.

Sternicy „Los Blancos” liczą, że obecna kampania będzie dla 38-krotnego reprezentanta Hiszpanii przełomowa, dlatego też ani myśleli rozstawać się ze swoim zawodnikiem podczas nie tak dawno zakończonego okna transferowego. Wcześniej mówiło się m.in. o zainteresowaniu Manchesteru City czy Juventusu.

Okazuje się jednak, że mistrzowie Włoch nie zapomnieli o byłym graczu Málagi i już rozpoczęli podchody, których efektem finalnym ma być transfer przeprowadzony latem 2020 roku. Wstępnie 27-latek wyceniany jest na 75 milionów euro.

Isco w obecnym sezonie brał udział w dwóch spotkaniach, lecz następnie doznał urazu uda i tym samym nie wystąpi w najbliższym starciu z Paris Saint-Germain. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy