Hitowy transfer Isco? Juventus wkracza do gry!

Hitowy transfer Isco? Juventus wkracza do gry!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CalcioMercato.com

Juventus rozpoczął starania o angaż Isco.

W poprzednim sezonie 27-latek znalazł się w patowym położeniu, a wszystko za sprawą konfliktu z Santiago Solarim, który w pewnej chwili rozsadzał szatnię Realu Madryt od środka. Ostatecznie, po naciskach ze strony władz klubu, obaj panowie wybaczyli sobie grzechy, ale niesmak pozostał. W związku z tym serwis „Calcio Mercato” donosi, że rozgrywający był nastawiony na letnią przeprowadzkę, lecz pożar na czas ugasił Zinédine Zidane. Francuz często obiecuje swoim zawodnikom wiele minut, lecz nieraz zdarzyło się, że później miewał problemy z dotrzymaniem danego słowa. Przekonał jednak Isco do pozostania na Santiago Bernabéu.

Sternicy „Los Blancos” liczą, że obecna kampania będzie dla 38-krotnego reprezentanta Hiszpanii przełomowa, dlatego też ani myśleli rozstawać się ze swoim zawodnikiem podczas nie tak dawno zakończonego okna transferowego. Wcześniej mówiło się m.in. o zainteresowaniu Manchesteru City czy Juventusu.

Okazuje się jednak, że mistrzowie Włoch nie zapomnieli o byłym graczu Málagi i już rozpoczęli podchody, których efektem finalnym ma być transfer przeprowadzony latem 2020 roku. Wstępnie 27-latek wyceniany jest na 75 milionów euro.

Isco w obecnym sezonie brał udział w dwóch spotkaniach, lecz następnie doznał urazu uda i tym samym nie wystąpi w najbliższym starciu z Paris Saint-Germain. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy