Hitowy transfer Locatellego coraz bliżej

Hitowy transfer Locatellego coraz bliżej fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio | Alfredo Pedullà

Juventus zaplanował rozmowy z Sassuolo w sprawie transferu Manuela Locatellego - podają zgodnie Fabrizio Romano i Gianluca Di Marzio.

23-latek otwiera listę życzeń „Starej Damy” w zakresie wzmocnienia środka pola. To dlatego jak dotąd klub nie wykonał żadnych konkretnych kroków w kwestii pozyskania innych zawodników.

Nie tak dawno została już przygotowana oferta w wysokości 30 milionów euro i karty zawodniczej Radu Drăgușina, a teraz ma ona zostać oficjalnie złożona. Romano oraz Di Marzio informują bowiem o zaplanowanych na ten tydzień pierwszych formalnych rozmowach zdobywcy Pucharu Włoch z „Neroverdimi”.

Pierwszy z wymienionych dziennikarzy podkreśla, że głównym celem jest uprzedzenie konkurencji w postaci ekip z Premier League. Nie jest żadną tajemnicą obecność gracza na radarach Chelsea czy Manchesteru City.

Jego kolega po fachu dodaje, że do całej operacji mogą zostać włączeni piłkarze z obecnej kadry turyńskiego zespołu. Wtóruje mu Alfredo Pedullà, przekonany o chęci ze strony samego Włocha do przenosin na Allianz Stadium.

Sassuolo wstępnie wycenia defensywnego pomocnika na 40 milionów euro, ale jego świetne występy na EURO 2020 mogą doprowadzić do zwiększenia oczekiwań finansowych. Tego z pewnością nie chciałby Juventus.

Manuel Locatelli w sezonie 2020/2021 na poziomie klubowym rozegrał 34 spotkania, zdobył cztery bramki i zanotował trzy asysty. Podczas europejskiego czempionatu z reprezentacją strzelił dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy