Hitowy transfer Piątka, jeśli Milan nie awansuje do europejskich pucharów?!

Hitowy transfer Piątka, jeśli Milan nie awansuje do europejskich pucharów?! fot.
Karol Brandt
Źródło: La Repubblica

Media z Półwyspu Apenińskiego donoszą, że sytuację Krzysztofa Piątka bacznie śledzi Juventus.

W dzisiejszym wydaniu „La Repubbliki” można przeczytać, że przyszłość Polaka oraz kilku innych zawodników jest zależna od miejsca, na którym sezon zakończy Milan. 

Jeśli „Rossoneri” nie uzyskają awansu do europejskich pucharów,  z San Siro mogą odejść Gianluigi Donnarumma, Alessio Romagnioli, Franck Kessié, Suso oraz ktoś z dwójki Patrick Cutrone - Piątek. Obecnie mediolańczycy zajmują w tabeli Serie A siódme miejsce, lecz dzisiaj mierzą się z Bologną. W przypadku wygranej wskoczą na piątą pozycję, a to za sprawą większej zdobyczy punktowej w bezpośrednich konfrontacjach z Romą. Niemniej na ten moment przyszłość wspomnianej szóstki jest niepewna, a do zakończenia sezonu, nie licząc poniedziałkowego spotkania Milanu, pozostały trzy kolejki ligowe. 

Włoski dziennik informuje, że Piątek, który w tym sezonie strzelił już 29 goli, nie zniknął z radarów m.in. Juventusu. Tym samym „Stara Dama” już latem może ponowić starania o napastnika.

Polak wrócił dzisiaj do jedenastki „Rossonerich”. Przypomnijmy, że poprzedni mecz z Torino rozpoczął na ławce rezerwowych.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy