Højbjerg opuszcza Southampton. Transfer na ostatniej prostej

Højbjerg opuszcza Southampton. Transfer na ostatniej prostej
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

Pierre-Emile Højbjerg jest bliski przeprowadzki z Southampton do Evertonu. Oferta za Duńczyka została już zaakceptowana. Jednocześnie sprawy bez walki nie chce oddać Tottenham.

Carlo Ancelotti ma nadzieję, że prowadzony przez niego zespół włączy się w przyszłym sezonie do walki o najwyższe cele. Na razie jednak, aby tak się stało, potrzebuje wzmocnień.

Jednym z nich może okazać się Pierre-Emile Höjbjerg. Duńczyk ma za sobą przyzwoity sezon w barwach Southampton, czym zapracował sobie na zainteresowanie zamożniejszych klubów.

Bardzo mocno o jego względy zabiega José Mourinho, jednak w tym momencie liderem w walce o jego podpis jest Everton.

Ekipa z Liverpoolu miała złożyć ofertę opiewającą na 25 milionów funtów, którą „Święci” zaakceptowali. Media na Wyspach twierdzą jednak, że Tottenham nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie i zamierza odpowiedzieć.

24-letni środkowy pomocnik trafił do Southampton z Bayernu Monachium latem 2016 roku. W tym sezonie rozegrał łącznie 38 meczów. W tym czasie zanotował asystę.

Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, więc teraz nadarza się ostatnia okazja na dobrą sprzedaż.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy