Holenderski pomocnik w QPR
2015-08-03 10:10:50; Aktualizacja: 10 lat temu
Queens Park Rangers jest blisko sfinalizowania transferu Kyle’a Ebecilio z Twente.
Ebecilio może być kolejnym Holendrem po Tjaronnie Cherym,który zasili szeregi angielskiego zespołu. 21-letni środkowy pomocnik w trakcienajbliższych dni ma przejść badania, które wykażą, czy nic nie stoi naprzeszkodzie ku finalizacji transferu. Klub z Enschede boryka się ze sporymi problemami finansowymi, dlatego też w czasie bieżącego okna transferowego z ekipą może pożegnać się kilku wartościowych graczy.
Co ciekawe, nie będzie to dla niego pierwsza przygoda z angielskąpiłką - w wieku 16 lat trafił do szkółki Arsenalu z Feyenoordu, którego jestwychowankiem. Ebecilio nie zdołał jednak wywalczyć sobie miejsca w drużynieArséne’a Wengera, występując tylko w zespole do lat 18 i drużynie rezerw. Dwa lata temu powrócił do ojczyzny, by zasilić szeregiTwente - w barwach „Czerwonych” zaliczył 66 spotkań we wszystkich rozgrywkach, wktórych zdobył 10 goli i zanotował 6 asyst. Popularne
Utalentowany zawodnik ma za sobą grę w młodzieżowychreprezentacjach kraju.









![Dwóch piłkarzy Górnika Zabrze poza kadrą meczową. Znamy powód [OFICJALNIE]](img/photos/111079/170x113/gornik-zabrze.jpg)



![Radomiak Radom - Górnik Zabrze: Składy na mecz Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/94438/170x113/radomiak-radom-gornik-zabrze.jpg)


![Kibice Widzewa Łódź z klarownym przekazem do piłkarzy [FOTO]](img/photos/112968/170x113/widzew-lodz.jpg)
![Dwóch piłkarzy Górnika Zabrze poza kadrą meczową. Znamy powód [OFICJALNIE]](img/photos/111079/90x60/gornik-zabrze.jpg)



![Radomiak Radom - Górnik Zabrze: Składy na mecz Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/94438/90x60/radomiak-radom-gornik-zabrze.jpg)


![Kibice Widzewa Łódź z klarownym przekazem do piłkarzy [FOTO]](img/photos/112968/90x60/widzew-lodz.jpg)



