Huczne pożegnanie Kyliana Mbappé z PSG. Gwiazdor zaprosił 250 osób

2024-05-21 11:59:38; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Huczne pożegnanie Kyliana Mbappé z PSG. Gwiazdor zaprosił 250 osób Fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Le Parisien

Kylian Mbappé zorganizował pożegnalną kolację, w której udział wzięło 250 osób, w tym koledzy z Paris Saint-Germain - relacjonuje „Le Parisien”.

Po siedmiu latach rozstanie stanie się faktem. Francuzi tym razem nie zdołają zatrzymać swojego najlepszego strzelca, któremu marzy się wygranie Ligi Mistrzów oraz zdobycie Złotej Piłki i Złotego Buta.

Na to zdecydowanie większe szanse będzie on miał w Realu Madryt, stąd letnia przeprowadzka do Hiszpanii. Oficjalne potwierdzenie jest kwestią dni.

Kiedy ostatnie spotkanie ligowe dobiegło końca, Kylian Mbappé zebrał kolegów z drużyny, pracowników klubu czy największe persony Paryża. Wśród zaproszonych gości był sam Emmanuel Macron.

Łącznie udział w kolacji wzięło aż 250 osób. Spotkanie miało miejsce we włoskiej restauracji Gigi.

To właśnie po uroczystości dziennikarze złapali matkę gwiazdora, która nie kryła emocji z powodu zakończenia cyklu.

Dla 25-latka była to następna impreza pożegnalna z rzędu. Najpierw bawił się z ultrasami Paris Saint-Germain, potem udał się do Cannes, aby spotkać się z przyjaciółmi, a teraz odbył nieco formalniejsze spotkanie.

Ostatni mecz w barwach ekipy z Parc des Princes Mbappé rozegra 25 maja. Tego dnia PSG czeka finał Pucharu Francji przeciwko Olympique’owi Lyon.

***

Kylian Mbappé z tytułem piłkarza sezonu na pożegnanie z Francją. „Będę tęsknił” [OFICJALNIE]