Hulk wciąż bez pracodawcy. Trwają rozmowy z dwoma klubami

Hulk wciąż bez pracodawcy. Trwają rozmowy z dwoma klubami fot. Jefferson Bernardes / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolò Schira

Hulk znalazł się na celowniku Beşiktaşu i FC Porto, o czym informuje Nicolò Schira.

34-latek pozostaje bez przynależności klubowej od początku stycznia. Wówczas to bowiem nie zdecydował się on kontynuować przygody z Shanghai SIPG i trafił na listę wolnych zawodników.

Od tamtej pory bezskutecznie rozgląda się za nowym pracodawcą. Pytało o niego wiele ekip, jednak nikt nie potrafił przekonać Hulka do siebie.

Z biegiem czasu Brazylijczyk może jednak nieco ograniczyć swoje wymagania. Wszystko po to, by ostatecznie nie stracić kilku miesięcy gry.

W ostatnich godzinach pojawiła się informacja, że 34-latek przystąpił do rozmów z dwoma podmiotami. Jak informuje dobrze obeznany w środowisku Nicolò Schira, po piłkarza zgłosiły się Beşiktaş i FC Porto.

Na razie negocjacje są w początkowej fazie, ale piłkarz ma już swoje konkretne wymagania. Prawdopodobnie zgodzi się na przejście do którejś z tych ekip, jeśli ta nie tylko sprosta jego wymaganiom finansowym, ale również zaoferuje mu kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. Sprawa powinna się wkrótce wyjaśnić.

Jeśli Hulk zdecyduje się na transfer do Portugalii, będzie to jego powrót. W latach 2008-2012 miał on bowiem okazję reprezentować barwy ekipy ze Estádio do Dragão.

Wówczas to atakujący zanotował 169 spotkań, w których strzelił 77 bramek. Ponadto miał też 61 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy