I liga: Terminy meczów barażowych o awans do Ekstraklasy [OFICJALNIE]

I liga: Terminy meczów barażowych o awans do Ekstraklasy [OFICJALNIE] fot. Polsat Sport
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: 1liga.org

Polski Związek Piłki Nożnej podał terminy meczów barażowych o awans do Ekstraklasy.

Rywalizacja w I lidze lada moment dobiegnie końca. Do finiszu sezonu zasadniczego została jedna kolejna. Już po niej odbędą się baraże o awans na najwyższy szczebel. Zostaną one rozegrane:

Półfinały
3. miejsce w tabeli – 6. miejsce w tabeli - 16 czerwca (środa) godz. 18.00,
4. miejsce w tabeli – 5. miejsce w tabeli - 16 czerwca (środa) godz. 20.30.

Finał
20 czerwca (niedziela) godz. 20.40.

Jak czytamy w opublikowanym komunikacie, gospodarzem meczów będą kluby zajmujące wyższe miejsce w tabeli.

Aktualnie na lokatach barażowych plasują się: GKS Tychy, Arka Gdynia, ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna. Ten pierwszy wciąż może jednak wywalczyć jeszcze bezpośredni awans, wyprzedzając Radomiaka Radom lub Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy