Ibrahimović pozostanie w Milanie? Szwed podjął decyzję na temat swojej przyszłości

Ibrahimović pozostanie w Milanie? Szwed podjął decyzję na temat swojej przyszłości fot. AC Milan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Zlatan Ibrahimović nie przedłuży współpracy z Milanem i po zakończeniu obecnego sezonu i zdecyduje się najprawdopodobniej na zawieszenie korków na kołku - przekonuje „La Gazzetta dello Sport”.

Zvonimir Boban i Paolo Maldini zabiegali bardzo mocno o zakontraktowanie doświadczonego napastnika w trakcie zimowego okienka transferowego i po długich negacjach zdołali w końcu przekonać 38-letniego zawodnika do powrotu do Milanu oraz stania się jedną z najważniejszych postaci w tworzonym przez nich projekcie sportowym.

Ten dość szybko przestał jednak być realizowany po tym, jak Ivan Gazidis, pełniący funkcję prezesa zarządu, postanowił w trybie natychmiastowym rozstać się z pierwszym z wyżej wymienionych panów, który ośmielił się otwarcie skrytykować podjęte przez niego działania związane z zatrudnieniem Ralfa Rangnicka.

Wyrzucenie Bobana nie spodobało się Zlatanowi Ibrahimoviciowi. Szwed był skory realizować jego projekt wizji odbudowy potęgi „Rossonerich” i teraz z równym entuzjazmem nie odnosi się do kontynuowania go w wersji przygotowanej przez Gazidisa, dlatego miał się już zdecydować na nieprzedłużenie współpracy z ekipą z San Siro po zakończeniu obecnego sezonu.

„La Gazzetta dello Sport”, powołując się na osoby związane z doświadczonym napastnikiem, dodaje także, że 38-latek nosi się także z zamiarem zawieszenia korków na kołki po wypełnieniu umowy z Milanem.

O takim rozwoju wypadków informowało już wcześniej „SportMediaset”, które zasugerowało, że Ibrahimović po definitywnym rozstaniu z boiskiem rozpocznie pracę w charakterze menedżera.

Włoskie media już rozpoczęły spekulacje na temat zatrudnienia następcy szwedzkiego napastnika. Wśród kandydatów mogących zastąpić go w ekipie z San Siro wymienia się między innymi Arkadiusza Milika czy... Krzysztofa Piątka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy