Ibrahimović pozostanie w Milanie? Szwed podjął decyzję na temat swojej przyszłości

Ibrahimović pozostanie w Milanie? Szwed podjął decyzję na temat swojej przyszłości fot. AC Milan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Zlatan Ibrahimović nie przedłuży współpracy z Milanem i po zakończeniu obecnego sezonu i zdecyduje się najprawdopodobniej na zawieszenie korków na kołku - przekonuje „La Gazzetta dello Sport”.

Zvonimir Boban i Paolo Maldini zabiegali bardzo mocno o zakontraktowanie doświadczonego napastnika w trakcie zimowego okienka transferowego i po długich negacjach zdołali w końcu przekonać 38-letniego zawodnika do powrotu do Milanu oraz stania się jedną z najważniejszych postaci w tworzonym przez nich projekcie sportowym.

Ten dość szybko przestał jednak być realizowany po tym, jak Ivan Gazidis, pełniący funkcję prezesa zarządu, postanowił w trybie natychmiastowym rozstać się z pierwszym z wyżej wymienionych panów, który ośmielił się otwarcie skrytykować podjęte przez niego działania związane z zatrudnieniem Ralfa Rangnicka.

Wyrzucenie Bobana nie spodobało się Zlatanowi Ibrahimoviciowi. Szwed był skory realizować jego projekt wizji odbudowy potęgi „Rossonerich” i teraz z równym entuzjazmem nie odnosi się do kontynuowania go w wersji przygotowanej przez Gazidisa, dlatego miał się już zdecydować na nieprzedłużenie współpracy z ekipą z San Siro po zakończeniu obecnego sezonu.

„La Gazzetta dello Sport”, powołując się na osoby związane z doświadczonym napastnikiem, dodaje także, że 38-latek nosi się także z zamiarem zawieszenia korków na kołki po wypełnieniu umowy z Milanem.

O takim rozwoju wypadków informowało już wcześniej „SportMediaset”, które zasugerowało, że Ibrahimović po definitywnym rozstaniu z boiskiem rozpocznie pracę w charakterze menedżera.

Włoskie media już rozpoczęły spekulacje na temat zatrudnienia następcy szwedzkiego napastnika. Wśród kandydatów mogących zastąpić go w ekipie z San Siro wymienia się między innymi Arkadiusza Milika czy... Krzysztofa Piątka.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z Internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z Internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy