Igor Tudor na wylocie z Olympique'u Marsylia

Igor Tudor na wylocie z Olympique'u Marsylia fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sportitalia

Szanse na kontynuowanie współpracy między Olympique'iem Marsylia a Igorem Tudorem są iluzoryczne - donosi Sportitalia.

Na Stade Vélodrome możemy doczekać się zmiany warty. Zapowiada się, że już drugi raz z rzędu kolejny trener przepracuje cały sezon w klubie. Zatrudniony w lipcu Tudor był nadzieją na lepsze jutro po rozstaniu z Jorge Sampaolim.
Obecny szkoleniowiec ma jeszcze rok ważnego kontraktu, lecz wiele wskazuje na to, że go nie wypełni.

Na ostatniej konferencji prasowej 45-latek zapytany o swoją przyszłość w regionie nad Morzem Śródziemnym bardzo pochwalał szczere relacje z działaczami klubu, lecz nie dał jednoznacznej odpowiedzi, czy widzi siebie w tym miejscu w następnej kampanii. Furtka do odejścia pozostaje otwarta.

Według Sportitalia Tudor odbył poważną rozmowę w towarzystwie prezydenta Pablo Longorii, nie dając większych nadziei na ciąg dalszy w Marsylii.

Takie stanowisko ze strony menedżera tłumaczy się poważnym zainteresowaniem ze strony Juventusu, któremu powoli nie po drodze z Massimiliano Allegrim. Władze „Starej Damy” chętnie postawiłyby na mniej doświadczonego fachowca, mającego spory margines na podniesienie swojej reputacji w Europie.

Chorwat otrzymał wsparcie na rynku transferowym od swojego pracodawcy, co zaowocowało pewnym udziałem w kwalifikacjach do następnej edycji Ligi Mistrzów. Wizja bardziej rozwojowego projektu skłoni jednak go zmiany otoczenia.

Bilans Tudora z Olympique'iem to 27 zwycięstw, siedem remisów i 12 porażek w 46 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy