Inter celuje w transfer Alessandro Florenziego

Inter celuje w transfer Alessandro Florenziego fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Alessandro Florenzi może wrócić do ligi włoskiej. O jego względy zabiega Inter Mediolan, o czym informuje „La Gazetta dello Sport”.

We wrześniu 2020 roku Alessandro Florenzi postanowił dokonać zmiany barw. Wówczas to rozstał się z AS Romą i w ramach wypożyczenia trafił do Paris Saint-Germain.

W nowym zespole do pewnego momentu radził sobie dobrze i był podstawowym piłkarzem. Ostatnie tygodnie storpedowały mu kontuzje i koronawirus, przez co nie mieliśmy okazji ujrzeć go w dwumeczu przeciwko Bayernowi Monachium.

Mistrzowie Francji mają w przypadku 30-latka opcję wykupu i jeszcze jakiś czas temu mówiło się, że na pewno z niej skorzystają. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest przesądzona.

Tak przynajmniej twierdzi „La Gazetta dello Sport”. Przytoczone medium twierdzi, że do wyścigu o pozyskanie defensora może włączyć się lider ligi włoskiej, Inter Mediolan.

Ogromnym zwolennikiem tego ruchu jest szkoleniowiec wspomnianej ekipy, Antonio Conte. Obaj panowie mieli okazję współpracować ze sobą w reprezentacji „Squadra Azzurra” i bardzo się cenią.

Wspomniane źródło dodaje jednocześnie, że w całej sprawie wykonano już nawet pierwsze telefony, które miały na celu wybadanie sytuacji. Na rozwój wydarzeń trzeba będzie jednak jeszcze trochę zaczekać.

W razie niepowodzenia tej misji Inter może ruszyć po gracza Chelsea, którym jest Emerson Palmieri. Sprawa nie jest jednak zero-jedynkowa, ponieważ chęć pozyskania go przejawia także Juventus.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy