Inter i Juventus zainteresowane Miguelem Veloso

Inter i Juventus zainteresowane Miguelem Veloso
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football

Portugalski pomocnik znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch najbardziej utytułowanych włoskich klubów.

Od momentu przyjścia do Genui w 2010 roku, 25-letni zawodnik  prezentuje formę, która jest poniżej jego ambicji i oczekiwań kibiców "Grifone". W barwach klubu ze Stadio Luigi Ferraris rozegrał do tej pory 36 spotkań, w których zdobył dwa gole.

Możliwością odbudowania optymalnej dyspozycji przez wszechstronnego zawodnika może być oferta z Juventusu Turyn lub Interu Mediolan, złożona w ostatnim dniu zimowego okienka transferowego.

Juventus będzie zdeterminowany, aby zatrudnić środkowego pomocnika po tym, jak fiaskiem zakończyły się negocjacje transferu Fredy'ego Guarína. Natomiast do Interu Portugalczyk przyszedłby jako zastępca Thiago Motty, który jest bliski odejścia do PSG.

Kwota, która mogłaby pozwolić na inicjację negocjacji transferowych prawdopodobnie nie przekroczy 13 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy