Inter: Logo Pirelli po 26 latach znika z koszulek „Nerazzurrich”. Nowy sponsor [OFICJALNIE] [FOTO]

Inter: Logo Pirelli po 26 latach znika z koszulek „Nerazzurrich”. Nowy sponsor [OFICJALNIE] [FOTO] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter

Inter potwierdził, że na przedzie jego koszulki znajdzie się logo Socios.com.

Przez 26 lat w centralnej części trykotów „Nerazzurrich” widniało logo firmy Pirelli zajmującej się produkcją opon. W tym roku dojdzie do zmiany. Inter ogłosił partnerstwo z Chiliz $ CHZ - wiodącym dostawcą kryptowaluty dla przemysłu sportowego i rozrywkowego, która napędza platformę Socios.com.

Dzięki tej współpracy klub będzie promował z przodu koszulki $INTER Fan Token, który ma zostać wkrótce wprowadzony.

„$INTER Fan Token. By Socios.com” - taki dokładnie napis znajdzie się na trykotach.

Użytkownicy Socios.com mają możliwość wpływania na decyzje dotyczące działania swojego ulubionego klubu. Posiadacze tokenów mają też dostęp do szeregu ekskluzywnych materiałów z nim związanych, mogą rywalizować z innymi kibicami w przeróżnych konkursach i zgarniać nagrody.

Inter już jakiś czas temu rozpoczął proces zmian dotyczących wizualnej identyfikacji swojej marki. Mediolańczycy zmienili herb, a także postawili na nieco inny niż dotychczas wygląd koszulek.


Domowa koszulka Interu na sezon 2021/2022


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy