Inter Mediolan dogadany z nowym defensorem?!

Inter Mediolan dogadany z nowym defensorem?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sportitalia

Luiz Felipe to zawodnik, który latem ma przenieść się do Interu Mediolan. Według informacji podawanych przez Sportitalia miał on dojść do porozumienia w kwestii umowy indywidualnej z nowym klubem.

Simone Inzaghi trenerem Interu Mediolan jest od czerwca 2021 roku, a w polityce transferowej preferowanej przez klub widać, iż lubi on stawiać na swoich byłych podopiecznych. W ostatnich miesiącach zespół mistrza Włoch zasilali między innymi Joaquín Correa oraz Felipe Caicedo.

Ekipa z Giuseppe Meazza szuka też jednak nowego środkowego obrońcę. Nadal nie jest bowiem znana przyszłość Stefana de Vrija, którego kontrakt z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2023 roku. To potęguje plotki.

Okazuje się, że i w tym przypadku wspomniany szkoleniowiec może sięgnąć po zawodnika, z którym miał w przeszłości okazję współpracować z Lazio. O kogo chodzi? Według informacji Sportitalia do Interu ma trafić Luiz Felipe. Umowa Brazylijczyka wygasa 30 czerwca 2022 roku, więc będzie zaraz do wzięcia za darmo.

Wspomniane źródło podaje, iż zawodnik miał już rzekomo dojść do porozumienia z nowym klubem w kwestii współpracy. Mowa tu o kontrakcie, który miałby obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku.

Ponadto podano też potencjalne zarobki Brazylijczyka. Tu mowa o kwocie rzędu 2,7 miliona euro w skali roku.

Urodzony w Colinie piłkarz trafił do stołecznej ekipy z rodzimego Ituano latem 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał w pierwszej drużynie Lazio łącznie 130 meczów, a jego dorobek to dwie bramki i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy