Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rai Gr Parlamento

Inter Mediolan nie będzie już reklamował na swoich trykotach firmy Pirelli. Taką informację przekazał sam dyrektor generalny marki - Marco Tronchetti Provera.

Włoskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji opon pneumatycznych nawiązało bliską współpracę z „Nerazzurri” w 1995 roku.

Od tego momentu logo firmy założonej w Mediolanie było widoczne na froncie koszulek ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza i na przestrzeni lat stało się ich nieodłączonym elementem, z którym kojarzony był włoski zespół.

Niestety ta 27-letnia współpraca nawiązana pomiędzy obiema stronami właśnie dobiega końca, o czym poinformował dyrektor generalny wspomnianej marki w rozmowie z radiem „Rai Gr Parlamento”.

- Prowadzimy rozmowy z Antonello, Marottą i innymi dyrektorami Interu. Nie będziemy już sponsorem na koszulkach klubu, ale nasze relacje z nim będą kontynuowane - przyznał Marco Tronchetti Provera.

Na chwilę obecną nowe warunki współpracy z firmą Pirelli a włoską drużyną nie są znane.

Właściciele „Nerazzurrich” powinni w najbliższych tygodniach zaprezentować nowy herb klubu, co bez wątpienia jest powiązane w pewien sposób ze zniknięciem loga włoskiego przedsiębiorstwa z koszulek zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy