Inter Mediolan: Lukaku nie zagra z Barceloną

Inter Mediolan: Lukaku nie zagra z Barceloną fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Obrońcy Barcelony będą mieli dziś nieco ułatwione zadanie, ponieważ w Mediolanie musiał zostać Romelu Lukaku.

Hitem dzisiejszej serii spotkań w Lidze Mistrzów będzie z pewnością starcie na Camp Nou, w którym FC Barcelona zmierzy się z odbudowującym się Interem Mediolan. „Nerazzurri” liczą, że uda im się udowodnić, iż potknięcie w meczu ze Slavią Praga było tylko wypadkiem przy pracy. Będzie im o to jednak o tyle trudniej, że nie będą mogli skorzystać z Romelo Lukaku, który do tej pory był dla nich bardzo ważnym ogniwem w ataku.

Belg nie znalazł się na liście powołanych na mecz, a wszystko przez drobny uraz, który nie pozwala mu stawić czoła mistrzom Hiszpanii.

- Lukaku nie będzie z nami, ponieważ ma drobny problem z mięśniem czworogłowym uda, zmaga się z nim już od 10 dni - wyjaśnia trener Antonio Conte na konferencji prasowej.

- Wciąż odczuwał ból, testy też wypadły negatywnie, dlatego uznaliśmy, że lepiej nie ryzykować. W takich sytuacjach trzeba zdać się na to, jak czuje się piłkarz.

Szkoleniowiec pozostaje jednak dobrej myśli i wierzy, że kontuzja nie jest poważna. Liczy, iż Lukaku będzie dostępny już w najbliższy weekend, na mecz na szczycie Serie A z Juventusem.

- Czy zagra z Juventusem? Mięsień nie został naderwany, dlatego jesteśmy w miarę spokojni. Ale na tym skupimy się dopiero po starciu z Barceloną.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy