Inter Mediolan ma problem. Rośnie liczba chętnych na Juana Musso

Inter Mediolan ma problem. Rośnie liczba chętnych na Juana Musso
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Juan Musso trafił na radary Romy - donosi Calciomercato.com.

„Nerazzurri” już od pewnego czasu zastanawiają się nad złożeniem oferty za argentyńskiego golkipera Udinese Calcio. Zważywszy jednak na trudną sytuację finansową klubu, mediolańczycy notorycznie okładają to na potem.

Według ostatnich doniesień medialnych „ten moment” nadejdzie już niebawem, bo latem. Okazuje się jednak, że Inter nie może być taki pewny pozyskania wyróżniającego się bramkarza we włoskiej Serie A (27 czystych kont w 88 występach). Interesuje się nim bowiem także AS Roma.

Jak informuje serwis internetowy Calciomercato.com, „Wilki” celują w angaż potencjalnie pierwszego bramkarza w zespole, a 26-latek wydał im się odpowiednim kandydatem, stąd poważne zakusy z ich strony.

Oprócz Juana Musso rzymianie umieścili na swojej liście jeszcze Alessio Cragno, Marco Silvestriego oraz Pierluigiego Golliniego. To uznane marki na Półwyspie Apenińskim.

Zawodnik „Zebr” w trwającym sezonie nie dał pokonać się w sześciu meczach. Z całej czwórki lepszym wynikiem, bo ośmiu czystych kont, może pochwalić się tylko Gollini, piłkarz Atalanty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy