Inter Mediolan planuje duży zimowy transfer. Najpierw musi pozbyć się Eriksena

Inter Mediolan planuje duży zimowy transfer. Najpierw musi pozbyć się Eriksena
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Leandro Paredes znajduje się na szczycie zimowych celów transferowych Interu Mediolan - przekonuje „La Gazzetta dello Sport”.

„Nerazzurri” zakończyli przedwcześnie swoją przygodę z europejskimi pucharami i mogą teraz skupić się wyłącznie na rywalizacji na krajowym podwórku.

Przedstawiciele klubu nie planowali w zaistniałej sytuacji dokonywać żadnych wartościowych wzmocnień pierwszego zespołu, ale z biegiem czasu zmienili nieco swoje nastawienie i mają teraz bardzo mocno zabiegać o względy Leandro Paredesa z Paris Saint-Germain.

„La Gazzetta dello Sport” przekonuje, że wielokrotny reprezentant Argentyny jest priorytetowym celem Interu Mediolan, który będzie chciał pozyskać 26-letniego zawodnika po rozstaniu tymczasowym lub definitywnym z Christianem Eriksenem.

Jeżeli Duńczykowi nie uda się opuścić szeregów włoskiej drużyny, wówczas „Nerazzurri” nie podejmą żadnych starań zmierzających do nawiązania współpracy z defensywnym pomocnikiem, który w trwających rozgrywkach wystąpił w zaledwie w 12 meczach PSG.

Nie można także wykluczyć scenariusza wymiany z udziałem obu piłkarzy, choć w mediach panuje ostatnio przekonanie, że Mauricio Pochettino wolałby sprowadzić Dele Allego niż blisko 29-letniego gracza, z którym także współpracował w Tottenhamie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy