Inter Mediolan pokrzyżuje szyki Juventusowi?!

Inter Mediolan pokrzyżuje szyki Juventusowi?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus umieścił na swoim celowniku Ramy’ego Bensebainiego z Borussii Mönchengladbach. Teraz to samo uczynił Inter Mediolan - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Giganci włoskiej piłki niedostatecznie przeanalizowali dostępne opcje na lewej stronie obrony i dziś mierzą się z kłopotem zbyt małej jakości w tym obszarze boiska.

Po zapoznaniu się z listę dostępnych piłkarzy bez przynależności klubowej doszli oni do wniosku, że konieczne jest wstrzymanie się ze wzmocnieniem do stycznia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sporządzić listę potencjalnych celów już teraz, co obie ekipy sukcesywnie czynią.

To, co rzuca się w oczy, to zbieżność nazwisk. Dla przykładu Álex Grimaldo jest celem transferowym zarówno Juventusu, jak i Interu Mediolan. Identyczną sytuację obserwujemy w przypadku Ramy’ego Bensebainiego.

Umowa Algierczyka z Borussią Mönchengladbach obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku, co stwarza możliwość pozyskania go po okazyjnej cenie już zimą.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, potencjalnie 27-latek byłby dostępny za kwotę pięciu, maksymalnie ośmiu milionów euro.

Jest on atrakcyjną opcją, szczególnie że Grimaldo nastawia się na pozostanie w Benfice do końca bieżących rozgrywek.

Lewy defensor mierzy 187 centymetrów wzrostu, a oprócz tego wyróżnia go jeszcze spory ciąg na bramkę. W tym sezonie strzelił już trzy gole, dobijając do liczby łącznie 21 trafień w 90 występach dla „Źrebaków”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy