Inter Mediolan pokrzyżuje szyki Juventusowi?!

Inter Mediolan pokrzyżuje szyki Juventusowi?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus umieścił na swoim celowniku Ramy’ego Bensebainiego z Borussii Mönchengladbach. Teraz to samo uczynił Inter Mediolan - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Giganci włoskiej piłki niedostatecznie przeanalizowali dostępne opcje na lewej stronie obrony i dziś mierzą się z kłopotem zbyt małej jakości w tym obszarze boiska.

Po zapoznaniu się z listę dostępnych piłkarzy bez przynależności klubowej doszli oni do wniosku, że konieczne jest wstrzymanie się ze wzmocnieniem do stycznia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sporządzić listę potencjalnych celów już teraz, co obie ekipy sukcesywnie czynią.

To, co rzuca się w oczy, to zbieżność nazwisk. Dla przykładu Álex Grimaldo jest celem transferowym zarówno Juventusu, jak i Interu Mediolan. Identyczną sytuację obserwujemy w przypadku Ramy’ego Bensebainiego.

Umowa Algierczyka z Borussią Mönchengladbach obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku, co stwarza możliwość pozyskania go po okazyjnej cenie już zimą.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, potencjalnie 27-latek byłby dostępny za kwotę pięciu, maksymalnie ośmiu milionów euro.

Jest on atrakcyjną opcją, szczególnie że Grimaldo nastawia się na pozostanie w Benfice do końca bieżących rozgrywek.

Lewy defensor mierzy 187 centymetrów wzrostu, a oprócz tego wyróżnia go jeszcze spory ciąg na bramkę. W tym sezonie strzelił już trzy gole, dobijając do liczby łącznie 21 trafień w 90 występach dla „Źrebaków”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy