Inter Mediolan przeznaczy 70 milionów euro na trzech piłkarzy Chelsea?!

Inter Mediolan przeznaczy 70 milionów euro na trzech piłkarzy Chelsea?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Przedstawiciele Interu Mediolan noszą się z zamiarem pozyskania Olivera Girouda, N'Golo Kanté i Emersona Palmieriego z Chelsea - poinformował „Sport Mediaset”.

„Nerazzurri” nie zdołali sięgnąć w ostatnim sezonie po żadne trofeum, mimo że liczyli się bardzo długo w walce o zdobycie mistrzostwa Włoch i zagrali w finale Ligi Europy.

Niezadowolenia z tego faktu nie ukrywał Antonio Conte i dlatego nosił się nawet z zamiarem przedwczesnego opuszczenie szeregów Interu między innymi ze względu na spore rozbieżności dotyczące budowy drużyny.

Ostatecznie władze ekipy Mediolanu zdołały wypracować z włoskim szkoleniowcem wspólny plan, a ten zakłada między innymi sprowadzenie przynajmniej większości zawodników wskazanych przez charyzmatycznego trenera.

Wśród graczy pożądanych przez 51-latka znalazło się między innymi trio z Chelsea - Oliver Giroud, N'Golo Kanté i Emerson Palmieri.

Wymienieni piłkarze pojawiają się już od pewnego czasu w kontekście przeprowadzki do „Nerazzurrich”, ale teraz klub z Półwyspu Apenińskiego miał przejść do ofensywy związanej z ich pozyskaniem.

Dziennikarze „Sport Mediaset” uważają, że Inter jest gotowy przeznaczyć nawet 70 milionów euro na zakontraktowanie doświadczonego napastnika, środkowego pomocnika i lewego obrońcy.

Obecnie nic jednak nie wskazuje na to, aby „The Blues” przystali na tę propozycję, nawet w obliczu dokonanych do tej pory wzmocnień, na które przeznaczyli ponad 140 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy