Inter Mediolan przeznaczy 70 milionów euro na trzech piłkarzy Chelsea?!

Inter Mediolan przeznaczy 70 milionów euro na trzech piłkarzy Chelsea?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Przedstawiciele Interu Mediolan noszą się z zamiarem pozyskania Olivera Girouda, N'Golo Kanté i Emersona Palmieriego z Chelsea - poinformował „Sport Mediaset”.

„Nerazzurri” nie zdołali sięgnąć w ostatnim sezonie po żadne trofeum, mimo że liczyli się bardzo długo w walce o zdobycie mistrzostwa Włoch i zagrali w finale Ligi Europy.

Niezadowolenia z tego faktu nie ukrywał Antonio Conte i dlatego nosił się nawet z zamiarem przedwczesnego opuszczenie szeregów Interu między innymi ze względu na spore rozbieżności dotyczące budowy drużyny.

Ostatecznie władze ekipy Mediolanu zdołały wypracować z włoskim szkoleniowcem wspólny plan, a ten zakłada między innymi sprowadzenie przynajmniej większości zawodników wskazanych przez charyzmatycznego trenera.

Wśród graczy pożądanych przez 51-latka znalazło się między innymi trio z Chelsea - Oliver Giroud, N'Golo Kanté i Emerson Palmieri.

Wymienieni piłkarze pojawiają się już od pewnego czasu w kontekście przeprowadzki do „Nerazzurrich”, ale teraz klub z Półwyspu Apenińskiego miał przejść do ofensywy związanej z ich pozyskaniem.

Dziennikarze „Sport Mediaset” uważają, że Inter jest gotowy przeznaczyć nawet 70 milionów euro na zakontraktowanie doświadczonego napastnika, środkowego pomocnika i lewego obrońcy.

Obecnie nic jednak nie wskazuje na to, aby „The Blues” przystali na tę propozycję, nawet w obliczu dokonanych do tej pory wzmocnień, na które przeznaczyli ponad 140 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy