Inter Mediolan znalazł nowego bramkarza?! Wkrótce pierwsze rozmowy

Inter Mediolan znalazł nowego bramkarza?! Wkrótce pierwsze rozmowy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Karadeniz Gazetesi | Sporx.com

Na celowniku Interu Mediolan znalazł się Uğurcan Çakır, o czym informują „Sporx.com” oraz „Karadeniz Gazetesi”.

Obecnie rolę pierwszego bramkarza Interu Mediolan odgrywa Samir Handanovič. Jest to jednak już 36-letni zawodnik, a władze ekipy z Giuseppe Meazza chcą myśleć przyszłościowo.

Z tego też powodu jednym z priorytetów na letnie okno transferowe, będzie sprowadzenia bramkarza. W tej kwestii pojawiały się do tej pory takie kandydatury jak między innymi Juan Musso, Alessio Cragno, Mattia Perin, Emil Audero oraz Pieruligi Gollini.

Żaden z nich do tej pory nie przekonał władz lidera ligi włoskiej w stu procentach, dlatego też postanowiono poszukać kogoś innego. W ostatnich dniach na tapet wzięto Uğurcana Çakıra.

Jak informują tureckie media, zawodnik rzeczywiście zwrócił uwagę Interu Mediolan, który przejawia w tej sprawie niemałą determinację. Wkrótce powinno dojść do spotkania dyrektora sportowego, Piero Ausilio, z władzami Trabzonsporu.

Przedmiotem negocjacji będzie oczywiście przyszłość 24-latka. Nieoficjalnie mówi się, że Turcy oczekują za swojego zawodnika kwoty 30 milionów euro i 25 procent od kwoty następnej transakcji. To wydaje się raczej poza zasięgiem Interu, ale zobaczymy, jaki efekt przyniosą rozmowy.

Çakır rozegrał w trwającym sezonie 29 spotkań. W dziesięciu z nich udawało mu się zachowywać czyste konto.

Umowa wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy