Inter Mediolan: Zwrot akcji w sprawie Younga. Szykuje się zaskakujący powrót?!

Inter Mediolan: Zwrot akcji w sprawie Younga. Szykuje się zaskakujący powrót?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Athletic

Aston Villa jest zainteresowana sprowadzeniem Ashleya Younga z powrotem do klubu - informuje „The Athletic“.

35-latek będzie mógł opuścić Inter Mediolan tego lata, a Villa już pytała o to, czy rozważyłby powrót. Trener Dean Smith chce doświadczonego i wszechstronnego następcy Ahmeda Elmohamady'ego i Neila Taylora, którzy opuścili klub tego lata. Smith uważa Younga za idealną opcję, ponieważ może on grać na obu flankach i przyniósłby ze sobą znaczną ilość cennego doświadczenia.

Usługami Younga wciąż są zainteresowane Watford oraz Burnley. Sam zainteresowany jest rzekomo chętny do powrotu do Premier League.

Young grał dla Aston Villi w latach 2007-2011 jako skrzydłowy. Odszedł, aby dołączyć do Manchesteru United w transakcji wartej 17 milionów funtów jako jeden z najlepszych bocznych obrońców w kraju.

Anglik następnie dołączył do Interu Mediolan w 2020 roku i wygrał Serie A w ubiegłym sezonie.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy